تخفیف ویژه طرح دست به آچار
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

آموزش کامل رفع مشکل لپ‌تاپ lenovo

لپتاپ ها به دلایل زیادی از کار می افتند. در واقع مجموعه ای از اشکالات سخت افزاری هستند. دراین ویدیو به دلیل خرابی ایسی i/o سیستم کاملا خاموش بوده و حتی سوییچ on نمیشود در ابتدا شارژر تست ولتاژ میشود و ولتاژ دارد سپس محل اتصال شارژر به لپتاپ و سوکت آن به همراه کابل انتقال ولتاژ در داخل لپتاپ که ولتاژ را به مین برد میرساند اندازه گیری میکنیم.

ولتاژ در مدارات لپتاپ

ولتاژ در مدارات لپتاپ وجود دارد ایسی I/O باید به سوییچ ولتاژ بدهد و اگر در سیستم بسته باشد این ایسی اجازه روشن شدن نمیدهد و یا اگر برنامه بایوس بخواهد اجرا شود ایسی I/O باید پشتیبانی کند ودر صورتیکه این ایسی اجازه دهد ولتاژ به سی پی یو میرسد تا سیستم توسط سی پی یو مدیریت شود ای سی I/O در این لپتاپ اسیب دیده وتعویض میشود تا سیستم مجددا روشن شود.

شما برای این عملیات نیاز به ست پیچ گوشتی و مولتی متر، هیتر و هویه و ابزار کامل خواهید داشت تا کاملا حرفه ای عمل کنید.

در پایان چنانچه به سایر مباحث مرتبط با تعمیرات کامپیوتر علاقه مند هستید و تمایل دارید به عنوان تعمیرکار حرفه ای در این حوزه شروع به کار نمایید، می توانید با مراجعه به سایت مجتمع آموزشی پل، در یکی از دوره های حضوری یا آنلاین، با عنوان آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش آنلاین تعمیرات لپ تاپ ثبت نام نموده و با شرکت در این دوره ها، با نحوه تعمیر خرابی برد ها و قطعات آشنا شده و با دریافت مدرک فنی و حرفه ای وارد بازار کار شوید..

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی