امروز : جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013آموزش دوره برنامه نویسی اندروید

 

چنانچه تمایل به خواندن متن ندارید میتوانید فایل صوتی کاتالوگ آموزشی مد نظر را پخش و گوش نمایید

 

 

چندی پیش با فردی صحبت میکردم که در رشته نرم افزار در دانشگاه گیلان فارغ التحصیل شده بود و معدل بالای ١٨ داشت، چند سالی بود که به امید پیدا کردن کار در شرکتهای مختلف درخواست همکاری داده بود، برای مصاحبه رفته بود و تلاش زیادی در این زمینه کرده بود ولی فقط با کلمه نه، یا با شما تماس خواهیم گرفت مواجه شده بود

من که درصدد کمک به او بودم سعی کردم در زمینه تحصیلیش برایش کاری از طریق یک آشنا پیدا کنم، او را به یکی از دوستانم که شرکت تولید نرم افزار داشت معرفی کردم تا در این شرکت مشغول به کار شود.

ولی بعد از چند روز دوستم با من تماس گرفت و گفت که این فرد در هیچ زمینه ای تخصص ندارد، و هیچ کارایی برای شرکت نخواهد داشت، به فکر فرو رفتم، پس چرا تحصیلات دانشگاهی، پس چرا معدل بالا، و چرا صرف وقت و هزینه از طرف دانشجو و خانواده ؟!! تنها برای مدرک؟!؟

میتوان گفت در حال حاضر کسب تخصص کاربردی و مورد نیاز بازار مهم تر از تحصیلات دانشگاهی است، تنها افرادی موفق هستند، که در کنار تحصیلات دانشگاهی به فکر متخصص شدن در یک رشته کاربردی هم باشند.

شاید شما هم بارها به این موضوع فکر کرده اید که در رشته ای تخصص کسب کنید که دارای بازار شغلی مناسبی، چه از نظر درآمد و چه از نظر آینده باشد و از طرف شرکتهای مختلف تقاضای زیادی برای جذب متخصص در این زمینه وجود داشته باشد. رشته ای که چه در ایران و چه در خارج از کشور بتوانید از آن کسب درآمد کنید و همینطور این قابلیت وجود داشته باشد که بتوانید به صورت شخصی و فریلنسینگ هم کار انجام دهید.

با افزایش و فراگیر شدن تلفن های همراه بین تمام اقشار جامعه، استقبال از برنامه های کاربردی مربوط به آن هم بیشتر شده است. همگی در طول شبانه روز از این برنامه ها استفاده میکنیم و به این موضوع واقفیم که بسیاری از این برنامه ها به حدی کاربردی هستند که بسیاری از مسائل روزمره خود را با آنها انجام میدهیم و با آرامش و سرعت بیشتری به این امور میپردازیم. یک نمونه ساده از این مورد برنامه های مربوط به شبکه های اجتماعی هستند و نمونه دیگر آن برنامه های پرکاربرد بانکی هستند که در موارد مختلفی کاربرد دارند. همچنین در این زمینه به برنامه های معروف زیادی میتوان اشاره کرد که از همین طریق کسب درآمد میکنند. برنامه هایی مثل دیجی کالا، آپارات، کافه بازار، نِت برگ ، دیوار، بازار و یا اپلیکیشن های ساده و کوچکی که برای سرگرمی یا ارائه خدمات تولید شده اند، مثل دوران، پرشین داب، همگردی، ایران تراول و…

تمامی این اپلیکیشنها دارای بازارهای رو به توسعه و درآمد بالا هستند. همین مسئله باعث شده شرکتهای بیشتری روی تولید اپلیکیشن های کاربردی سرمایه گذاری کنند و با بررسی تقاضای بازار هدف به تولید اپلیکیشن های مورد نیاز کاربران بپردازند. در همین راستا این شرکتها نیاز مبرم و بیشتری به برنامه نویسان اندروید دارند تا بتوانند به تقاضای موجود پاسخ دهند. با پیشرفت و توسعه بیشتر گوشیهای هوشمند در آینده، از جمله گوشیهای اندرویدی، این روند سیر صعودی بیشتری پیدا میکند و نیاز به برنامه نویسان در زمینه اندروید بیشتر میشود.

با توجه به بازار شغلی مناسب این رشته، جای پرسشی نمی ماند که چرا این رشته میتواند به حد زیادی پردرآمد و سودآور باشد. از این رو با طی کردن این دوره میتوانید، یا با خلق ایده های بدیع و راه اندازی یک استارت آپ موفق آینده و موفقیت را از آن خود کنید ویا با شرکتهای بزرگی همکاری کنید و درآمد قابل توجهی داشته باشید.

در این دوره آموزشی که در مجتمع پل گیلان برگزار میشود، موارد متعددی به شما آموزش داده میشود. که دارای دو بخش کلی میباشد

١-خلق ایده و مباحث بیزینسی دنیای امروز کسب کارهای نرم افزاری و آنلاین

٢- برنامه نویسی حرفه ای اندروید شامل زبان برنامه نویسی جاوا و طریقه کدنویسی برای گوشیهای اندروید در محیط اندروید استودیو ،نحوه ارتباط با پایگاه داده و بانک اطلاعاتی برنامه و همچنین نحوه پرداخت درون شبکه ای وسایر موارد مورد نیاز برای حرفه ای شدن در این زمینه و در انتها اینکه چگونه برنامه تولید شده را به اشتراک بگذارید تا در دسترس سایرین نیز قرار گیرد. تمام این موضوعات از مواردیست که در این دوره به آنها پرداخته میشود.

این دوره به صورت کارگاهی و پروژه محور میباشد و توسط  مربیانی جوان، موفق و متخصص به شما آموزش داده میشود

مطمئن هستیم این دوره رضایت کامل شما را جلب میکند و دریچه ای به آینده ای موفق برای شما خواهد بود

 

موفقیت یک اتفاق نیست یک انتخاب است

 

 

menu-Android

android-t

 

telegram-icon